Login
/
Registrace
Liga 5+1
Seznamy
Hřiště
Hráči
Rozhodčí
Týmy
Partneři
Pravidla
Kdo jsme
Úvod
O nás
Novinky
Zimní turnaj
Rada
Kontakty
Síň slávy
Nová identita 2023
30 let PKFL
Predátoři Praha
Seznam zápasů rozpis
Ročníky:
2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Sezóny:
2023/2024 Jaro
2023/2024 Jaro
2023/2024 Podzim
Vše
Kolo
Datum
Čas
Liga
Hřiště
Domácí
Hosté
Rozhodčí
Skóre
Zápis
Kolo
Datum
Čas
Liga
Hřiště
Domácí
Hosté
Rozhodčí
Skóre
Zápis
12
2024-05-17
19:00
1. liga
SK Modřany
Modřanský svině
Red Team
zápis
zápis
12
2024-03-10
19:45
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
Real Vinohrady C.F.
Martin Záliš
4 : 1
zápis
12
2024-03-09
18:10
1. liga
Koráb
FC AVANGARD
BK Roura Fellas
Martin Záliš
4 : 3
zápis
12
2024-03-10
18:00
1. liga
Šance 1
Fc Vyhaslé Hvězdy
PK HUŇÁČ
Jaroslav Moravský
0 : 5
zápis
12
2024-01-01
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
Chodov 2022
5 : 0
zápis
12
2024-03-10
19:15
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
Hells
Michal ACS Košťál
2 : 6
zápis
12
2024-03-10
11:00
2.A liga
Koráb
LitrpůlFC
Parma AG
Martin Záliš
6 : 0
zápis
12
2024-03-10
20:00
2.A liga
Kobylisy
FC Stará garda
Blyskavka F.C.
Tomáš Chlum
5 : 0
zápis
12
2024-04-06
15:00
2.A liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
High Society
Miroslav Lach
2 : 2
zápis
12
2024-01-01
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Pivná parta
0 : 5
zápis
12
2024-03-10
17:30
2.A liga
Stodůlky
AC Les Rustiques
FC ResslBoys
Filip Černý
2 : 2
zápis
12
2024-03-10
14:40
2.A liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
Diggers
Miroslav Lach
1 : 1
zápis
12
2024-03-10
14:45
2.B liga
Koráb
FC Inter Ganichi
Kanec v bučině
Martin Záliš
10 : 2
zápis
12
2024-03-08
19:40
2.B liga
Plamínkové 2
Královské Vinohrady
Prykarpattia
Michal ACS Košťál
1 : 0
zápis
12
2024-03-10
15:30
2.B liga
Šance 1
Kubánští doutníci
Daytona b&w
Jaroslav Moravský
1 : 8
zápis
12
2024-05-26
17:20
2.B liga
Kobylisy
GJS
Sešrotuj bábu taky
zápis
zápis
12
2024-03-08
20:40
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Judo club Jenis
Miroslav Lach
2 : 1
zápis
12
2024-03-10
17:15
2.B liga
Koráb
Sehranka
Snow Kids
Martin Záliš
6 : 1
zápis
12
2024-03-09
16:00
3.A liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
AFK Bochanův Syndrom
Martin Záliš
1 : 3
zápis
12
2024-03-08
18:30
3.A liga
Litvínovská
Liščí trus
FC PUAH
Tomáš Chlum
5 : 0
zápis
12
2024-03-10
18:15
3.A liga
Na dlouhém lánu
Ambassadors FC Praha
LCDM
Miroslav Lach
3 : 1
zápis
12
2024-03-10
16:00
3.A liga
Koráb
Dvojpromileboyzz
Perličky na dně
Martin Záliš
2 : 1
zápis
12
2024-03-10
12:00
3.A liga
Kobylisy
SFA Kobyliští Tygři
Kampa FC
Miroslav Lach
5 : 1
zápis
12
2024-03-09
14:50
3.A liga
Plamínkové 1
FC Atle
Slavoj
Michal ACS Košťál
6 : 1
zápis
12
2024-03-08
20:15
3.B liga
Koráb
The Originals
Los Losos
Martin Záliš
3 : 0
zápis
12
2024-03-10
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
FC Eintopf
Michal ACS Košťál
7 : 4
zápis
12
2024-03-09
17:00
3.B liga
Pražačka
Colombia
Mazurka
Michal ACS Košťál
3 : 2
zápis
12
2024-01-01
17:00
3.B liga
Hamr
R.I.Publica United
Deportivo Estudiantil FC
5 : 0
zápis
12
2024-03-10
17:15
3.B liga
Plamínkové 2
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
LVFC Rams Prague
Martin Dvořák
1 : 10
zápis
12
2024-03-10
18:30
3.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Ligový soubor Deziluzy
Martin Záliš
4 : 0
zápis
12
2024-03-10
16:30
3.C liga
Štěrboholy
Badford FC
Fk Zakarpattya
Tomáš Chlum
2 : 3
zápis
12
2024-03-09
15:00
3.C liga
Koráb
Prague United
Peru FPF
Miroslav Lach
5 : 1
zápis
12
2024-03-10
09:30
3.C liga
Pražačka
Steaua FC
PRASATA
Martin Dvořák
2 : 2
zápis
12
2024-03-10
14:30
4.A liga
Na dlouhém lánu
Atlético Bořislavka
MIAMI BOYS 305
František Novotný
5 : 2
zápis
12
2024-03-10
10:00
4.A liga
Děkanka
KFC Jež
Czech Inn Hotels B
Michal ACS Košťál
2 : 2
zápis
12
2024-03-10
16:00
4.A liga
Plamínkové 1
AG United
FC GOLD GROUP
Michal ACS Košťál
0 : 4
zápis
12
2024-05-19
17:00
3.B liga
Hamr
R.I.Publica United
Motor2015
zápis
zápis
13
2024-03-17
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
Real Vinohrady C.F.
Michal ACS Košťál
4 : 2
zápis
13
2024-03-16
19:00
1. liga
SK Modřany
Modřanský svině
FC AVANGARD
Tomáš Andrle
4 : 4
zápis
13
2024-03-15
19:00
1. liga
Kobylisy
PK HUŇÁČ
Borussia Dortšpunt
Marek Řeháček
1 : 2
zápis
13
2024-03-16
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
FC SION
Tomáš Andrle
5 : 0
zápis
13
2024-03-15
17:45
1. liga
Koráb
Hells
Fc Vyhaslé Hvězdy
Marek Řeháček
4 : 9
zápis
13
2024-01-01
17:15
1. liga
Koráb
Chodov 2022
FC Hoblina Jižák
0 : 5
zápis
13
2024-03-17
17:15
2.A liga
Plamínkové 1
Parma AG
Blyskavka F.C.
Michal ACS Košťál
4 : 4
zápis
13
2024-03-17
11:00
2.A liga
Koráb
LitrpůlFC
Dynamit Praha
Martin Záliš
7 : 2
zápis
13
2024-03-15
20:00
2.A liga
Pražačka
Pivná parta
FC Stará garda
Martin Záliš
4 : 2
zápis
13
2024-03-02
09:20
2.A liga
Kobylisy
High Society
AC Les Rustiques
František Novotný
1 : 0
zápis
13
2024-01-01
13:20
2.A liga
Kobylisy
Diggers
FC Elita
5 : 0
zápis
13
2024-03-17
14:40
2.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Black Bull Kobylisy
Miroslav Lach
2 : 4
zápis
13
2024-03-17
20:10
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Prykarpattia
Martin Dvořák
3 : 4
zápis
13
2024-03-17
17:15
2.B liga
Koráb
FC Inter Ganichi
Kubánští doutníci
Kamil Kohout
3 : 0
zápis
13
2024-03-17
18:15
2.B liga
Na dlouhém lánu
Sešrotuj bábu taky
Královské Vinohrady
Miroslav Lach
3 : 3
zápis
13
2024-03-17
17:40
2.B liga
Kobylisy
Daytona b&w
One Direction
Martin Dvořák
2 : 2
zápis
13
2024-03-17
11:00
2.B liga
Pražačka
Snow Kids
GJS
František Novotný
1 : 2
zápis
13
2024-03-17
18:30
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Sehranka
Kamil Kohout
4 : 7
zápis
13
2024-03-17
19:45
3.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
FC PUAH
Kamil Kohout
3 : 1
zápis
13
2024-03-16
17:00
3.A liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
Ambassadors FC Praha
František Novotný
1 : 4
zápis
13
2024-05-19
10:00
3.A liga
Koráb
Perličky na dně
Liščí trus
zápis
zápis
13
2024-03-16
17:00
3.A liga
Koráb
LCDM
SFA Kobyliští Tygři
Michal ACS Košťál
3 : 6
zápis
13
2024-03-17
18:50
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Dvojpromileboyzz
Martin Dvořák
2 : 4
zápis
13
2024-03-16
14:40
3.A liga
Plamínkové 1
Kampa FC
FC Atle
František Novotný
2 : 1
zápis
13
2024-03-16
10:30
3.B liga
Děkanka
Los Losos
FC Eintopf
Sergej Greshnyakov
4 : 8
zápis
13
2024-03-15
20:15
3.B liga
Koráb
The Originals
Colombia
Marek Řeháček
11 : 0
zápis
13
2024-01-01
17:00
3.B liga
Na dlouhém lánu
Deportivo Estudiantil FC
BTW Krč fm
0 : 5
zápis
13
2024-03-17
11:00
3.B liga
ZŠ Mazurská
Mazurka
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
Miroslav Lach
6 : 3
zápis
13
2024-03-15
19:10
3.B liga
Na dlouhém lánu
Ligový soubor Deziluzy
R.I.Publica United
Martin Dvořák
1 : 4
zápis
13
2024-03-16
11:00
3.B liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Les Bizerâns
Michal ACS Košťál
3 : 2
zápis
13
2024-03-17
14:00
3.C liga
Na dlouhém lánu
Peru FPF
Badford FC
Michal ACS Košťál
6 : 3
zápis
13
2024-03-16
11:00
3.C liga
Šance 1
PRASATA
Fk Zakarpattya
Tomáš Chlum
2 : 3
zápis
13
2024-03-17
09:30
3.C liga
Pražačka
Steaua FC
Prague United
Tomáš Chlum
2 : 5
zápis
13
2024-03-17
19:00
4.A liga
SK Čechie Smíchov
KFC Jež
Atlético Bořislavka
Jaroslav Moravský
6 : 1
zápis
13
2024-03-17
16:00
4.A liga
Slivenec
FC GOLD GROUP
MIAMI BOYS 305
David Kocman
5 : 0
zápis
13
2024-03-17
10:30
4.A liga
Děkanka
Czech Inn Hotels B
AG United
Sergej Greshnyakov
1 : 4
zápis
13
2024-04-21
18:00
3.B liga
Šance 1
Motor2015
BTW Krč fm
Martin Dvořák
1 : 7
zápis
14
2024-03-23
18:10
1. liga
Koráb
FC AVANGARD
Red Team
Tomáš Chlum
5 : 2
zápis
14
2024-03-23
20:30
1. liga
Koráb
Real Vinohrady C.F.
PK HUŇÁČ
Tomáš Chlum
6 : 1
zápis
14
2024-03-24
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
Modřanský svině
Martin Záliš
2 : 3
zápis
14
2024-03-24
19:45
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
Hells
Kamil Kohout
6 : 2
zápis
14
2024-03-24
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
BK Roura Fellas
Martin Dvořák
0 : 9
zápis
14
2024-01-01
18:00
1. liga
Šance 1
Fc Vyhaslé Hvězdy
Chodov 2022
5 : 0
zápis
14
2024-03-24
18:00
2.A liga
Šance 2
Dynamit Praha
Parma AG
Filip Černý
1 : 0
zápis
14
2024-03-23
19:20
2.A liga
Koráb
Blyskavka F.C.
Pivná parta
Tomáš Chlum
8 : 3
zápis
14
2024-03-24
17:30
2.A liga
Stodůlky
AC Les Rustiques
LitrpůlFC
Michal ACS Košťál
0 : 4
zápis
14
2024-03-24
20:00
2.A liga
Kobylisy
FC Stará garda
Diggers
Martin Záliš
2 : 1
zápis
14
2024-03-24
14:40
2.A liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
High Society
Martin Dvořák
6 : 0
zápis
14
2024-01-01
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
FC ResslBoys
0 : 5
zápis
14
2024-03-24
15:30
2.B liga
Šance 1
Kubánští doutníci
Kanec v bučině
Filip Černý
3 : 4
zápis
14
2024-03-23
19:30
2.B liga
Štěrboholy
Prykarpattia
Sešrotuj bábu taky
Michal ACS Košťál
2 : 4
zápis
14
2024-03-22
20:40
2.B liga
Kobylisy
One Direction
FC Inter Ganichi
Martin Záliš
1 : 4
zápis
14
2024-03-22
19:40
2.B liga
Plamínkové 2
Královské Vinohrady
Snow Kids
Filip Černý
1 : 1
zápis
14
2024-03-24
17:15
2.B liga
Koráb
Sehranka
Daytona b&w
Kamil Kohout
0 : 2
zápis
14
2024-03-24
17:20
2.B liga
Kobylisy
GJS
Judo club Jenis
Martin Dvořák
5 : 0
zápis
14
2024-03-24
18:15
3.A liga
Na dlouhém lánu
Ambassadors FC Praha
AFK Bochanův Syndrom
Miroslav Lach
0 : 1
zápis
14
2024-03-23
17:00
3.A liga
Šance 1
FC PUAH
Perličky na dně
Michal ACS Košťál
4 : 4
zápis
14
2024-03-24
12:00
3.A liga
Kobylisy
SFA Kobyliští Tygři
TJ Tvoja Mama
Miroslav Lach
4 : 1
zápis
14
2024-03-22
18:30
3.A liga
Litvínovská
Liščí trus
Slavoj
Miroslav Lach
10 : 3
zápis
14
2024-03-23
14:50
3.A liga
Plamínkové 1
FC Atle
LCDM
Miroslav Lach
0 : 4
zápis
14
2024-03-24
16:00
3.A liga
Koráb
Dvojpromileboyzz
Kampa FC
Miroslav Lach
1 : 3
zápis
14
2024-03-23
17:00
3.B liga
Pražačka
Colombia
Los Losos
Filip Černý
2 : 2
zápis
14
2024-01-01
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
Deportivo Estudiantil FC
5 : 0
zápis
14
2024-03-24
17:15
3.B liga
Plamínkové 2
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
The Originals
Tomáš Chlum
1 : 6
zápis
14
2024-03-24
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
Ligový soubor Deziluzy
Sergej Greshnyakov
5 : 2
zápis
14
2024-03-24
18:30
3.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Mazurka
Kamil Kohout
2 : 2
zápis
14
2024-03-23
17:00
3.B liga
Hamr
R.I.Publica United
LVFC Rams Prague
Miroslav Lach
2 : 4
zápis
14
2024-03-24
16:45
3.C liga
Šance 2
Badford FC
PRASATA
Filip Černý
3 : 3
zápis
14
2024-03-24
14:00
3.C liga
Na dlouhém lánu
Peru FPF
Steaua FC
Michal ACS Košťál
2 : 6
zápis
14
2024-03-24
14:45
3.C liga
Koráb
Fk Zakarpattya
Prague United
Miroslav Lach
4 : 4
zápis
14
2024-03-24
18:00
4.A liga
Slivenec
FC GOLD GROUP
Atlético Bořislavka
Vilém Řehák
1 : 0
zápis
14
2024-03-24
16:00
4.A liga
Plamínkové 1
AG United
KFC Jež
Sergej Greshnyakov
0 : 3
zápis
14
2024-03-23
10:00
4.A liga
Křimická
MIAMI BOYS 305
Czech Inn Hotels B
Michal ACS Košťál
6 : 2
zápis
14
2024-03-24
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
Motor2015
Martin Dvořák
12 : 1
zápis
15
2024-04-07
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
PK HUŇÁČ
Michal ACS Košťál
6 : 5
zápis
15
2024-04-06
18:10
1. liga
Koráb
FC AVANGARD
FC SION
František Novotný
2 : 2
zápis
15
2024-04-05
17:45
1. liga
Koráb
Hells
Real Vinohrady C.F.
Tomáš Chlum
2 : 6
zápis
15
2024-04-06
20:00
1. liga
SK Modřany
Modřanský svině
FC Hoblina Jižák
Filip Černý
9 : 3
zápis
15
2024-01-01
17:15
1. liga
Koráb
Chodov 2022
Borussia Dortšpunt
0 : 5
zápis
15
2024-04-06
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
Fc Vyhaslé Hvězdy
Filip Černý
5 : 0
zápis
15
2024-05-26
17:15
2.A liga
Plamínkové 1
Parma AG
Pivná parta
zápis
zápis
15
2024-04-07
18:00
2.A liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
AC Les Rustiques
Martin Dvořák
3 : 2
zápis
15
2024-04-07
13:20
2.A liga
Kobylisy
Diggers
Blyskavka F.C.
František Novotný
4 : 1
zápis
15
2024-04-07
11:00
2.A liga
Koráb
LitrpůlFC
Black Bull Kobylisy
František Novotný
9 : 0
zápis
15
2024-04-07
14:40
2.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
FC Stará garda
František Novotný
2 : 1
zápis
15
2024-01-01
09:20
2.A liga
Kobylisy
High Society
FC Elita
5 : 0
zápis
15
2024-04-07
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Sešrotuj bábu taky
Marek Řeháček
3 : 5
zápis
15
2024-04-07
15:30
2.B liga
Litvínovská
Kubánští doutníci
One Direction
Martin Dvořák
2 : 3
zápis
15
2024-04-07
11:00
2.B liga
Pražačka
Snow Kids
Prykarpattia
Tomáš Chlum
3 : 1
zápis
15
2024-04-07
17:15
2.B liga
Koráb
FC Inter Ganichi
Sehranka
Miroslav Lach
8 : 0
zápis
15
2024-04-07
18:30
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Královské Vinohrady
Miroslav Lach
0 : 5
zápis
15
2024-04-07
17:20
2.B liga
Kobylisy
Daytona b&w
GJS
Marek Řeháček
2 : 1
zápis
15
2024-04-07
19:45
3.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Perličky na dně
Miroslav Lach
5 : 1
zápis
15
2024-04-07
18:15
3.A liga
Na dlouhém lánu
Ambassadors FC Praha
SFA Kobyliští Tygři
Martin Záliš
1 : 1
zápis
15
2024-04-07
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
FC PUAH
Marek Řeháček
2 : 7
zápis
15
2024-04-07
16:00
3.A liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
FC Atle
Marek Řeháček
3 : 4
zápis
15
2024-04-06
14:40
3.A liga
Plamínkové 1
Kampa FC
Liščí trus
Michal ACS Košťál
4 : 2
zápis
15
2024-04-07
16:00
3.A liga
Koráb
LCDM
Dvojpromileboyzz
Miroslav Lach
4 : 7
zápis
15
2024-01-01
10:30
3.B liga
Děkanka
Los Losos
Deportivo Estudiantil FC
5 : 0
zápis
15
2024-05-18
15:00
3.B liga
Pražačka
Colombia
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
zápis
zápis
15
2024-05-17
19:10
3.B liga
Na dlouhém lánu
Ligový soubor Deziluzy
FC Eintopf
zápis
zápis
15
2024-04-05
20:15
3.B liga
Koráb
The Originals
Les Bizerâns
Taras Vatral
3 : 2
zápis
15
2024-04-06
11:00
3.B liga
Koráb
LVFC Rams Prague
BTW Krč fm
Taras Vatral
4 : 1
zápis
15
2024-04-07
14:45
3.B liga
Koráb
Mazurka
R.I.Publica United
Miroslav Lach
6 : 1
zápis
15
2024-04-07
09:30
3.C liga
Pražačka
Steaua FC
Badford FC
Tomáš Chlum
0 : 1
zápis
15
2024-04-06
15:00
3.C liga
Koráb
Prague United
PRASATA
Taras Vatral
6 : 4
zápis
15
2024-04-07
14:00
3.C liga
Na dlouhém lánu
Peru FPF
Fk Zakarpattya
Tomáš Chlum
1 : 1
zápis
15
2024-04-07
16:00
4.A liga
Plamínkové 1
AG United
Atlético Bořislavka
Michal ACS Košťál
2 : 2
zápis
15
2024-04-07
10:30
4.A liga
Děkanka
Czech Inn Hotels B
FC GOLD GROUP
David Kocman
2 : 2
zápis
15
2024-04-07
19:00
4.A liga
SK Čechie Smíchov
KFC Jež
MIAMI BOYS 305
Filip Černý
4 : 8
zápis
15
2024-04-06
10:30
3.B liga
Děkanka
Los Losos
Motor2015
Miroslav Lach
4 : 3
zápis
16
2024-04-14
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
Red Team
Martin Záliš
3 : 1
zápis
16
2024-04-12
19:00
1. liga
Kobylisy
PK HUŇÁČ
Hells
Tomáš Andrle
0 : 3
zápis
16
2024-04-14
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
FC AVANGARD
Tomáš Andrle
1 : 9
zápis
16
2024-01-01
20:30
1. liga
Koráb
Real Vinohrady C.F.
Chodov 2022
5 : 0
zápis
16
2024-04-14
18:00
1. liga
Šance 1
Fc Vyhaslé Hvězdy
Modřanský svině
Tomáš Andrle
3 : 5
zápis
16
2024-04-14
19:45
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
BK Roura Fellas
František Novotný
4 : 0
zápis
16
2024-04-14
18:30
2.A liga
Stodůlky
AC Les Rustiques
Parma AG
Filip Černý
2 : 0
zápis
16
2024-04-12
20:00
2.A liga
Litvínovská
Pivná parta
Diggers
Martin Záliš
12 : 2
zápis
16
2024-04-14
14:40
2.A liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
Dynamit Praha
Martin Dvořák
0 : 3
zápis
16
2024-04-13
19:20
2.A liga
Koráb
Blyskavka F.C.
FC ResslBoys
Miroslav Lach
4 : 1
zápis
16
2024-01-01
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
LitrpůlFC
0 : 5
zápis
16
2024-04-14
20:00
2.A liga
Kobylisy
FC Stará garda
High Society
Martin Záliš
7 : 1
zápis
16
2024-04-12
20:40
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Kanec v bučině
Tomáš Andrle
4 : 2
zápis
16
2024-04-14
18:15
2.B liga
Na dlouhém lánu
Sešrotuj bábu taky
Snow Kids
Martin Dvořák
7 : 3
zápis
16
2024-04-14
17:15
2.B liga
Koráb
Sehranka
Kubánští doutníci
František Novotný
4 : 2
zápis
16
2024-04-13
19:30
2.B liga
Štěrboholy
Prykarpattia
Judo club Jenis
Filip Černý
2 : 4
zápis
16
2024-04-14
17:20
2.B liga
Kobylisy
GJS
FC Inter Ganichi
Martin Záliš
1 : 2
zápis
16
2024-04-12
19:40
2.B liga
Plamínkové 2
Královské Vinohrady
Daytona b&w
Filip Černý
1 : 1
zápis
16
2024-04-14
12:00
3.A liga
Kobylisy
SFA Kobyliští Tygři
AFK Bochanův Syndrom
František Novotný
1 : 1
zápis
16
2024-04-12
19:00
3.A liga
Koráb
Perličky na dně
Slavoj
Miroslav Lach
11 : 2
zápis
16
2024-04-13
14:50
3.A liga
Plamínkové 1
FC Atle
Ambassadors FC Praha
Miroslav Lach
5 : 2
zápis
16
2024-04-13
17:00
3.A liga
Šance 1
FC PUAH
Kampa FC
Tomáš Chlum
2 : 3
zápis
16
2024-04-14
16:00
3.A liga
Koráb
Dvojpromileboyzz
TJ Tvoja Mama
František Novotný
2 : 5
zápis
16
2024-04-13
10:00
3.A liga
Litvínovská
Liščí trus
LCDM
Miroslav Lach
5 : 4
zápis
16
2024-04-14
17:15
3.B liga
Plamínkové 2
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
Los Losos
David Kocman
4 : 1
zápis
16
2024-01-01
17:00
3.B liga
Na dlouhém lánu
Deportivo Estudiantil FC
Ligový soubor Deziluzy
0 : 5
zápis
16
2024-04-14
18:30
3.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Colombia
František Novotný
1 : 1
zápis
16
2024-04-14
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
LVFC Rams Prague
Martin Záliš
1 : 3
zápis
16
2024-04-13
17:00
3.B liga
Hamr
R.I.Publica United
The Originals
František Novotný
2 : 4
zápis
16
2024-04-14
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
Mazurka
Tomáš Chlum
4 : 4
zápis
16
2024-04-14
14:30
4.A liga
Na dlouhém lánu
Atlético Bořislavka
Czech Inn Hotels B
Filip Černý
3 : 2
zápis
16
2024-04-13
10:00
4.A liga
Křimická
MIAMI BOYS 305
AG United
Martin Dvořák
3 : 0
zápis
16
2024-04-14
16:00
4.A liga
Slivenec
FC GOLD GROUP
KFC Jež
Filip Černý
4 : 2
zápis
16
2024-04-14
11:30
3.B liga
ZŠ Angelovova
Motor2015
Ligový soubor Deziluzy
David Kocman
5 : 0
zápis
17
2024-04-21
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
Hells
Michal ACS Košťál
5 : 0
zápis
17
2024-04-21
19:20
1. liga
Kobylisy
FC SION
FC Hoblina Jižák
Martin Záliš
2 : 3
zápis
17
2024-01-01
17:15
1. liga
Koráb
Chodov 2022
PK HUŇÁČ
0 : 5
zápis
17
2024-04-20
18:10
1. liga
Koráb
FC AVANGARD
Fc Vyhaslé Hvězdy
Miroslav Lach
5 : 0
zápis
17
2024-04-20
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
Real Vinohrady C.F.
Filip Černý
4 : 3
zápis
17
2024-04-20
20:00
1. liga
SK Modřany
Modřanský svině
Borussia Dortšpunt
Filip Černý
3 : 2
zápis
17
2024-05-19
17:15
2.A liga
Plamínkové 1
Parma AG
Diggers
zápis
zápis
17
2024-04-20
18:30
2.A liga
Stodůlky
AC Les Rustiques
Black Bull Kobylisy
David Kocman
5 : 0
zápis
17
2024-04-21
14:40
2.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Pivná parta
Tomáš Andrle
0 : 3
zápis
17
2024-01-01
18:00
2.A liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
FC Elita
5 : 0
zápis
17
2024-04-20
09:20
2.A liga
Kobylisy
High Society
Blyskavka F.C.
Tomáš Chlum
0 : 0
zápis
17
2024-04-21
11:00
2.A liga
Koráb
LitrpůlFC
FC Stará garda
Martin Záliš
10 : 1
zápis
17
2024-04-21
20:30
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Snow Kids
Martin Záliš
0 : 2
zápis
17
2024-04-19
20:40
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Sehranka
Tomáš Chlum
2 : 3
zápis
17
2024-04-21
18:30
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Sešrotuj bábu taky
Miroslav Lach
3 : 1
zápis
17
2024-04-21
15:30
2.B liga
Litvínovská
Kubánští doutníci
GJS
Martin Záliš
4 : 4
zápis
17
2024-04-21
18:10
2.B liga
Kobylisy
Daytona b&w
Prykarpattia
Martin Záliš
3 : 0
zápis
17
2024-05-17
19:40
2.B liga
Plamínkové 2
FC Inter Ganichi
Královské Vinohrady
zápis
zápis
17
2024-04-21
19:45
3.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Slavoj
Miroslav Lach
11 : 2
zápis
17
2024-04-21
12:00
3.A liga
Kobylisy
SFA Kobyliští Tygři
FC Atle
Tomáš Andrle
1 : 0
zápis
17
2024-04-20
14:40
3.A liga
Plamínkové 1
Kampa FC
Perličky na dně
Miroslav Lach
1 : 3
zápis
17
2024-04-21
18:15
3.A liga
Na dlouhém lánu
Ambassadors FC Praha
Dvojpromileboyzz
Jaroslav Moravský
1 : 0
zápis
17
2024-04-20
17:00
3.A liga
Koráb
LCDM
FC PUAH
Miroslav Lach
1 : 5
zápis
17
2024-04-21
13:20
3.A liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
Liščí trus
Tomáš Andrle
4 : 4
zápis
17
2024-04-20
15:00
3.B liga
Děkanka
Los Losos
Ligový soubor Deziluzy
Filip Černý
4 : 1
zápis
17
2024-04-21
17:15
3.B liga
Plamínkové 2
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
Les Bizerâns
Sergej Greshnyakov
7 : 3
zápis
17
2024-01-01
11:00
3.B liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Deportivo Estudiantil FC
5 : 0
zápis
17
2024-04-20
14:30
3.B liga
Pražačka
Colombia
R.I.Publica United
Michal ACS Košťál
3 : 1
zápis
17
2024-04-21
11:00
3.B liga
ZŠ Mazurská
Mazurka
FC Eintopf
Miroslav Lach
3 : 7
zápis
17
2024-04-19
20:15
3.B liga
Koráb
The Originals
BTW Krč fm
Martin Záliš
6 : 2
zápis
17
2024-04-21
16:30
3.C liga
Štěrboholy
Badford FC
Prague United
Tomáš Andrle
4 : 3
zápis
17
2024-04-21
15:00
3.C liga
Koráb
Fk Zakarpattya
Steaua FC
Miroslav Lach
1 : 5
zápis
17
2024-04-21
12:00
3.C liga
Šance 1
PRASATA
Peru FPF
Michal ACS Košťál
3 : 3
zápis
17
2024-04-27
18:00
4.A liga
Křimická
MIAMI BOYS 305
Atlético Bořislavka
Tomáš Andrle
9 : 1
zápis
17
2024-04-21
19:00
4.A liga
SK Čechie Smíchov
Czech Inn Hotels B
KFC Jež
Filip Černý
2 : 2
zápis
17
2024-04-21
16:00
4.A liga
Slivenec
FC GOLD GROUP
AG United
David Kocman
5 : 0
zápis
17
2024-04-20
11:00
3.B liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Motor2015
Tomáš Chlum
6 : 1
zápis
18
2024-04-28
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
Red Team
Michal ACS Košťál
1 : 7
zápis
18
2024-01-01
17:45
1. liga
Koráb
Hells
Chodov 2022
5 : 0
zápis
18
2024-04-28
18:00
1. liga
Šance 1
Fc Vyhaslé Hvězdy
FC SION
Michal ACS Košťál
3 : 2
zápis
18
2024-04-26
19:00
1. liga
Kobylisy
PK HUŇÁČ
BK Roura Fellas
Martin Dvořák
0 : 3
zápis
18
2024-04-28
19:45
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
FC AVANGARD
Martin Záliš
6 : 1
zápis
18
2024-04-27
20:30
1. liga
Koráb
Real Vinohrady C.F.
Modřanský svině
Martin Záliš
0 : 3
zápis
18
2024-04-28
14:40
2.A liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
Parma AG
František Novotný
1 : 6
zápis
18
2024-05-26
18:40
2.A liga
Kobylisy
Diggers
FC ResslBoys
zápis
zápis
18
2024-01-01
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
AC Les Rustiques
0 : 5
zápis
18
2024-04-26
20:00
2.A liga
Litvínovská
Pivná parta
High Society
Tomáš Chlum
2 : 0
zápis
18
2024-04-28
20:00
2.A liga
Kobylisy
FC Stará garda
Dynamit Praha
Martin Dvořák
4 : 1
zápis
18
2024-04-27
19:20
2.A liga
Koráb
Blyskavka F.C.
LitrpůlFC
František Novotný
1 : 2
zápis
18
2024-04-28
17:15
2.B liga
Koráb
Sehranka
Kanec v bučině
Martin Dvořák
3 : 6
zápis
18
2024-04-28
11:00
2.B liga
Pražačka
Snow Kids
Judo club Jenis
František Novotný
2 : 1
zápis
18
2024-04-28
17:20
2.B liga
Kobylisy
GJS
One Direction
František Novotný
3 : 1
zápis
18
2024-04-28
18:15
2.B liga
Na dlouhém lánu
Sešrotuj bábu taky
Daytona b&w
Taras Vatral
1 : 4
zápis
18
2024-05-19
17:15
2.B liga
Plamínkové 2
Královské Vinohrady
Kubánští doutníci
zápis
zápis
18
2024-04-27
19:30
2.B liga
Štěrboholy
Prykarpattia
FC Inter Ganichi
Tomáš Andrle
1 : 2
zápis
18
2024-04-28
16:00
3.A liga
Plamínkové 1
FC Atle
AFK Bochanův Syndrom
Miroslav Lach
4 : 4
zápis
18
2024-04-28
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
Kampa FC
Martin Dvořák
0 : 7
zápis
18
2024-04-28
16:00
3.A liga
Koráb
Dvojpromileboyzz
SFA Kobyliští Tygři
Martin Dvořák
1 : 2
zápis
18
2024-04-26
19:00
3.A liga
Koráb
Perličky na dně
LCDM
Miroslav Lach
2 : 1
zápis
18
2024-04-27
10:00
3.A liga
Litvínovská
Liščí trus
Ambassadors FC Praha
David Kocman
2 : 2
zápis
18
2024-04-27
17:00
3.A liga
Šance 1
FC PUAH
TJ Tvoja Mama
Sergej Greshnyakov
0 : 3
zápis
18
2024-04-28
18:30
3.B liga
Koráb
Les Bizerâns
Los Losos
Martin Záliš
2 : 0
zápis
18
2024-04-26
19:10
3.B liga
Na dlouhém lánu
Ligový soubor Deziluzy
LVFC Rams Prague
František Novotný
0 : 5
zápis
18
2024-04-27
18:00
3.B liga
Hamr
R.I.Publica United
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
David Kocman
1 : 9
zápis
18
2024-01-01
17:00
3.B liga
Na dlouhém lánu
Deportivo Estudiantil FC
Mazurka
0 : 5
zápis
18
2024-04-28
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
Colombia
Miroslav Lach
6 : 0
zápis
18
2024-04-28
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
The Originals
František Novotný
0 : 1
zápis
18
2024-04-28
14:45
3.C liga
Koráb
Fk Zakarpattya
Badford FC
Martin Dvořák
7 : 1
zápis
18
2024-04-28
14:00
3.C liga
Na dlouhém lánu
Peru FPF
Prague United
Filip Černý
3 : 4
zápis
18
2024-04-28
12:00
3.C liga
Šance 1
PRASATA
Steaua FC
Michal ACS Košťál
5 : 0
zápis
18
2024-05-26
11:30
3.B liga
ZŠ Angelovova
Motor2015
Mazurka
zápis
zápis
19
2024-01-01
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
Chodov 2022
5 : 0
zápis
19
2024-05-05
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
Fc Vyhaslé Hvězdy
Martin Záliš
1 : 15
zápis
19
2024-05-04
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
Hells
Filip Černý
3 : 4
zápis
19
2024-05-05
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
Borussia Dortšpunt
Martin Dvořák
0 : 5
zápis
19
2024-05-04
19:00
1. liga
SK Modřany
Modřanský svině
PK HUŇÁČ
Martin Záliš
6 : 1
zápis
19
2024-05-04
18:10
1. liga
Koráb
FC AVANGARD
Real Vinohrady C.F.
Tomáš Andrle
3 : 5
zápis
19
2024-05-05
17:15
2.A liga
Plamínkové 1
Parma AG
FC ResslBoys
Filip Černý
5 : 2
zápis
19
2024-01-01
14:40
2.A liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
FC Elita
5 : 0
zápis
19
2024-05-04
09:20
2.A liga
Kobylisy
High Society
Diggers
Miroslav Lach
0 : 3
zápis
19
2024-05-04
17:30
2.A liga
Stodůlky
AC Les Rustiques
FC Stará garda
Jaroslav Moravský
2 : 5
zápis
19
2024-05-05
11:00
2.A liga
Koráb
LitrpůlFC
Pivná parta
Tomáš Andrle
3 : 1
zápis
19
2024-05-05
18:00
2.A liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
Blyskavka F.C.
Tomáš Andrle
1 : 6
zápis
19
2024-05-19
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Judo club Jenis
zápis
zápis
19
2024-05-05
17:15
2.B liga
Koráb
Sehranka
GJS
Miroslav Lach
1 : 6
zápis
19
2024-05-05
17:20
2.B liga
Kobylisy
Daytona b&w
Snow Kids
Martin Dvořák
5 : 0
zápis
19
2024-05-03
20:40
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Královské Vinohrady
Miroslav Lach
2 : 1
zápis
19
2024-05-05
16:00
2.B liga
Koráb
FC Inter Ganichi
Sešrotuj bábu taky
Miroslav Lach
:
zápis
19
2024-05-05
15:30
2.B liga
Litvínovská
Kubánští doutníci
Prykarpattia
Martin Dvořák
4 : 2
zápis
19
2024-05-05
19:45
3.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
Kampa FC
Miroslav Lach
1 : 1
zápis
19
2024-05-04
14:50
3.A liga
Plamínkové 1
FC Atle
Dvojpromileboyzz
Miroslav Lach
2 : 3
zápis
19
2024-05-25
17:00
3.A liga
Koráb
LCDM
Slavoj
zápis
zápis
19
2024-05-05
12:00
3.A liga
Kobylisy
SFA Kobyliští Tygři
Liščí trus
Michal ACS Košťál
5 : 2
zápis
19
2024-05-05
16:00
3.A liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
Perličky na dně
Martin Záliš
2 : 3
zápis
19
2024-05-05
18:15
3.A liga
Na dlouhém lánu
Ambassadors FC Praha
FC PUAH
Martin Záliš
4 : 2
zápis
19
2024-05-04
10:30
3.B liga
Děkanka
Los Losos
LVFC Rams Prague
Martin Dvořák
5 : 7
zápis
19
2024-05-05
18:30
3.B liga
Koráb
Les Bizerâns
R.I.Publica United
Miroslav Lach
4 : 2
zápis
19
2024-05-05
11:00
3.B liga
ZŠ Mazurská
Mazurka
Ligový soubor Deziluzy
Miroslav Lach
3 : 4
zápis
19
2024-05-05
17:15
3.B liga
Plamínkové 2
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
BTW Krč fm
David Kocman
2 : 2
zápis
19
2024-01-01
20:15
3.B liga
Koráb
The Originals
Deportivo Estudiantil FC
5 : 0
zápis
19
2024-05-04
17:00
3.B liga
Pražačka
Colombia
FC Eintopf
David Kocman
0 : 5
zápis
19
2024-05-05
16:30
3.C liga
Štěrboholy
Badford FC
Peru FPF
Tomáš Andrle
2 : 2
zápis
19
2024-05-12
11:00
3.C liga
Koráb
Fk Zakarpattya
PRASATA
Miroslav Lach
zápis
zápis
19
2024-05-11
17:00
3.C liga
Koráb
Prague United
Steaua FC
Michal ACS Košťál
zápis
zápis
19
2024-05-05
14:30
4.A liga
Na dlouhém lánu
Atlético Bořislavka
KFC Jež
Miroslav Lach
2 : 6
zápis
19
2024-05-04
10:00
4.A liga
Křimická
MIAMI BOYS 305
FC GOLD GROUP
Michal ACS Košťál
3 : 3
zápis
19
2024-05-05
16:00
4.A liga
Plamínkové 1
AG United
Czech Inn Hotels B
David Kocman
2 : 2
zápis
19
2024-05-03
20:15
3.B liga
Koráb
The Originals
Motor2015
Taras Vatral
7 : 2
zápis
20
2024-05-12
18:00
1. liga
Šance 1
Fc Vyhaslé Hvězdy
Red Team
zápis
zápis
20
2024-01-01
17:15
1. liga
Koráb
Chodov 2022
BK Roura Fellas
0 : 5
zápis
20
2024-05-12
19:45
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
FC Hoblina Jižák
David Kocman
zápis
zápis
20
2024-05-10
17:45
1. liga
Koráb
Hells
Modřanský svině
Tomáš Andrle
zápis
zápis
20
2024-05-11
20:30
1. liga
Koráb
Real Vinohrady C.F.
FC SION
Michal ACS Košťál
zápis
zápis
20
2024-05-10
19:00
1. liga
Kobylisy
PK HUŇÁČ
FC AVANGARD
zápis
zápis
20
2024-01-01
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
Parma AG
0 : 5
zápis
20
2024-05-12
14:40
2.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
High Society
Miroslav Lach
zápis
zápis
20
2024-05-12
20:00
2.A liga
Kobylisy
FC Stará garda
Black Bull Kobylisy
Tomáš Andrle
zápis
zápis
20
2024-05-12
13:20
2.A liga
Kobylisy
Diggers
LitrpůlFC
Miroslav Lach
zápis
zápis
20
2024-05-11
19:20
2.A liga
Koráb
Blyskavka F.C.
AC Les Rustiques
Michal ACS Košťál
zápis
zápis
20
2024-05-10
20:00
2.A liga
Litvínovská
Pivná parta
Dynamit Praha
zápis
zápis
20
2024-05-12
17:20
2.B liga
Kobylisy
GJS
Kanec v bučině
Tomáš Andrle
zápis
zápis
20
2024-05-12
18:30
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Daytona b&w
David Kocman
zápis
zápis
20
2024-05-10
19:40
2.B liga
Plamínkové 2
Královské Vinohrady
Sehranka
Filip Černý
zápis
zápis
20
2024-05-12
11:00
2.B liga
Pražačka
Snow Kids
FC Inter Ganichi
Michal ACS Košťál
zápis
zápis
20
2024-05-11
19:30
2.B liga
Štěrboholy
Prykarpattia
One Direction
zápis
zápis
20
2024-05-12
18:15
2.B liga
Na dlouhém lánu
Sešrotuj bábu taky
Kubánští doutníci
zápis
zápis
20
2024-05-12
16:00
3.A liga
Koráb
Dvojpromileboyzz
AFK Bochanův Syndrom
David Kocman
zápis
zápis
20
2024-05-11
14:40
3.A liga
Plamínkové 1
Kampa FC
LCDM
Sergej Greshnyakov
zápis
zápis
20
2024-05-25
10:00
3.A liga
Litvínovská
Liščí trus
FC Atle
zápis
zápis
20
2024-05-12
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
TJ Tvoja Mama
Tomáš Andrle
zápis
zápis
20
2024-05-11
17:00
3.A liga
Šance 1
FC PUAH
SFA Kobyliští Tygři
zápis
zápis
20
2024-05-10
19:00
3.A liga
Koráb
Perličky na dně
Ambassadors FC Praha
Tomáš Andrle
zápis
zápis
20
2024-05-11
17:00
3.B liga
Hamr
R.I.Publica United
Los Losos
zápis
zápis
20
2024-05-11
11:00
3.B liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Mazurka
Michal ACS Košťál
zápis
zápis
20
2024-05-12
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
Les Bizerâns
zápis
zápis
20
2024-05-10
19:10
3.B liga
Na dlouhém lánu
Ligový soubor Deziluzy
The Originals
Miroslav Lach
zápis
zápis
20
2024-05-12
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
Miroslav Lach
zápis
zápis
20
2024-01-01
17:00
3.B liga
Na dlouhém lánu
Deportivo Estudiantil FC
Colombia
0 : 5
zápis
20
2024-05-26
12:00
3.C liga
Šance 1
PRASATA
Badford FC
zápis
zápis
20
2024-05-19
09:30
3.C liga
Pražačka
Steaua FC
Peru FPF
zápis
zápis
20
2024-05-25
15:00
3.C liga
Koráb
Prague United
Fk Zakarpattya
zápis
zápis
20
2024-05-19
14:30
4.A liga
Na dlouhém lánu
Atlético Bořislavka
FC GOLD GROUP
zápis
zápis
20
2024-05-19
19:00
4.A liga
SK Čechie Smíchov
KFC Jež
AG United
zápis
zápis
20
2024-05-19
10:30
4.A liga
Děkanka
Czech Inn Hotels B
MIAMI BOYS 305
zápis
zápis
20
2024-05-12
11:30
3.B liga
ZŠ Angelovova
Motor2015
Colombia
zápis
zápis
21
2024-06-02
10:00
1. liga
UMT Hrabákova (Chodov)
Red Team
BK Roura Fellas
zápis
zápis
21
2024-06-02
18:00
1. liga
Šance 1
Fc Vyhaslé Hvězdy
Borussia Dortšpunt
zápis
zápis
21
2024-01-01
19:00
1. liga
SK Modřany
Modřanský svině
Chodov 2022
5 : 0
zápis
21
2024-06-02
20:50
1. liga
Hostivař (31x43)
FC Hoblina Jižák
Real Vinohrady C.F.
zápis
zápis
21
2024-06-01
18:10
1. liga
Koráb
FC AVANGARD
Hells
zápis
zápis
21
2024-06-02
18:40
1. liga
Kobylisy
FC SION
PK HUŇÁČ
zápis
zápis
21
2024-06-02
17:15
2.A liga
Plamínkové 1
Parma AG
High Society
zápis
zápis
21
2024-01-01
19:30
2.A liga
Na dlouhém lánu
FC Elita
FC Stará garda
0 : 5
zápis
21
2024-06-02
11:00
2.A liga
Koráb
LitrpůlFC
FC ResslBoys
zápis
zápis
21
2024-06-02
14:40
2.A liga
Kobylisy
Black Bull Kobylisy
Blyskavka F.C.
zápis
zápis
21
2024-06-02
18:00
2.A liga
Štěrboholy
Dynamit Praha
Diggers
zápis
zápis
21
2024-06-02
17:30
2.A liga
Stodůlky
AC Les Rustiques
Pivná parta
zápis
zápis
21
2024-06-02
20:00
2.B liga
Kobylisy
Kanec v bučině
Daytona b&w
zápis
zápis
21
2024-06-02
17:20
2.B liga
Kobylisy
GJS
Královské Vinohrady
zápis
zápis
21
2024-06-02
14:45
2.B liga
Koráb
FC Inter Ganichi
Judo club Jenis
zápis
zápis
21
2024-06-02
17:15
2.B liga
Koráb
Sehranka
Prykarpattia
zápis
zápis
21
2024-06-02
15:30
2.B liga
Litvínovská
Kubánští doutníci
Snow Kids
zápis
zápis
21
2024-05-31
20:40
2.B liga
Kobylisy
One Direction
Sešrotuj bábu taky
zápis
zápis
21
2024-06-02
19:45
3.A liga
Koráb
AFK Bochanův Syndrom
LCDM
zápis
zápis
21
2024-06-02
16:00
3.A liga
Koráb
Dvojpromileboyzz
Liščí trus
zápis
zápis
21
2024-06-02
16:00
3.A liga
Kobylisy
TJ Tvoja Mama
Kampa FC
zápis
zápis
21
2024-06-01
14:50
3.A liga
Plamínkové 1
FC Atle
FC PUAH
zápis
zápis
21
2024-06-02
18:15
3.A liga
Na dlouhém lánu
Ambassadors FC Praha
Slavoj
zápis
zápis
21
2024-06-02
12:00
3.A liga
Kobylisy
SFA Kobyliští Tygři
Perličky na dně
zápis
zápis
21
2024-06-01
10:30
3.B liga
Děkanka
Los Losos
Mazurka
zápis
zápis
21
2024-06-01
17:00
3.B liga
Hamr
R.I.Publica United
BTW Krč fm
zápis
zápis
21
2024-05-31
20:15
3.B liga
Koráb
The Originals
LVFC Rams Prague
zápis
zápis
21
2024-06-02
18:30
3.B liga
Koráb
Les Bizerâns
FC Eintopf
zápis
zápis
21
2024-06-01
17:00
3.B liga
Pražačka
Colombia
Ligový soubor Deziluzy
zápis
zápis
21
2024-01-01
17:15
3.B liga
Plamínkové 2
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
Deportivo Estudiantil FC
5 : 0
zápis
21
2024-06-02
16:30
3.C liga
Štěrboholy
Badford FC
Steaua FC
zápis
zápis
21
2024-06-02
12:00
3.C liga
Šance 1
PRASATA
Prague United
zápis
zápis
21
2024-06-01
19:30
3.C liga
Koráb
Fk Zakarpattya
Peru FPF
zápis
zápis
21
2024-05-26
14:30
4.A liga
Na dlouhém lánu
Atlético Bořislavka
AG United
zápis
zápis
21
2024-05-26
16:00
4.A liga
Slivenec
FC GOLD GROUP
Czech Inn Hotels B
zápis
zápis
21
2024-05-25
10:00
4.A liga
Křimická
MIAMI BOYS 305
KFC Jež
zápis
zápis
21
2024-06-02
17:15
3.B liga
Plamínkové 2
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
Motor2015
zápis
zápis
22
2024-06-09
19:45
1. liga
Koráb
Borussia Dortšpunt
Red Team
zápis
zápis
22
2024-06-08
17:00
1. liga
Děkanka
BK Roura Fellas
Modřanský svině
zápis
zápis
22
2024-06-08
20:30
1. liga
Koráb
Real Vinohrady C.F.
Fc Vyhaslé Hvězdy
zápis
zápis
22
2024-01-01
17:15
1. liga
Koráb
Chodov 2022
FC AVANGARD
0 : 5
zápis
22
2024-06-07
19:00
1. liga
Kobylisy
PK HUŇÁČ
FC Hoblina Jižák
zápis
zápis
22
2024-05-31
17:45
1. liga
Koráb
Hells
FC SION
zápis
zápis
22
2024-06-09
20:00
2.A liga
Kobylisy
FC Stará garda
Parma AG
zápis
zápis
22
2024-06-08
09:20
2.A liga
Kobylisy
High Society
LitrpůlFC
zápis
zápis
22
2024-01-01
19:20
2.A liga
Koráb
Blyskavka F.C.
FC Elita
5 : 0
zápis
22
2024-06-09
14:40
2.A liga
Kobylisy
FC ResslBoys
Dynamit Praha
zápis
zápis
22
2024-06-07
20:00
2.A liga
Litvínovská
Pivná parta
Black Bull Kobylisy
zápis
zápis
22
2024-06-09
13:20
2.A liga
Kobylisy
Diggers
AC Les Rustiques
zápis
zápis
22
2024-06-07
19:40
2.B liga
Plamínkové 2
Královské Vinohrady
Kanec v bučině
zápis
zápis
22
2024-06-09
17:20
2.B liga
Kobylisy
Daytona b&w
FC Inter Ganichi
zápis
zápis
22
2024-06-08
19:30
2.B liga
Štěrboholy
Prykarpattia
GJS
zápis
zápis
22
2024-06-09
18:30
2.B liga
Koráb
Judo club Jenis
Kubánští doutníci
zápis
zápis
22
2024-06-09
18:15
2.B liga
Na dlouhém lánu
Sešrotuj bábu taky
Sehranka
zápis
zápis
22
2024-06-09
14:00
2.B liga
Pražačka
Snow Kids
One Direction
zápis
zápis
22
2024-06-08
11:15
3.A liga
Litvínovská
Liščí trus
AFK Bochanův Syndrom
zápis
zápis
22
2024-06-08
17:00
3.A liga
Koráb
LCDM
TJ Tvoja Mama
zápis
zápis
22
2024-06-08
17:00
3.A liga
Šance 1
FC PUAH
Dvojpromileboyzz
zápis
zápis
22
2024-06-08
14:40
3.A liga
Plamínkové 1
Kampa FC
Ambassadors FC Praha
zápis
zápis
22
2024-05-31
19:00
3.A liga
Koráb
Perličky na dně
FC Atle
zápis
zápis
22
2024-06-09
18:40
3.A liga
Kobylisy
Slavoj
SFA Kobyliští Tygři
zápis
zápis
22
2024-06-09
17:15
3.B liga
Plamínkové 1
BTW Krč fm
Los Losos
zápis
zápis
22
2024-06-09
11:00
3.B liga
ZŠ Mazurská
Mazurka
The Originals
zápis
zápis
22
2024-06-09
16:00
3.B liga
Kobylisy
FC Eintopf
R.I.Publica United
zápis
zápis
22
2024-06-08
11:00
3.B liga
Koráb
LVFC Rams Prague
Colombia
zápis
zápis
22
2024-01-01
17:00
3.B liga
Na dlouhém lánu
Deportivo Estudiantil FC
Les Bizerâns
0 : 5
zápis
22
2024-06-07
19:10
3.B liga
Na dlouhém lánu
Ligový soubor Deziluzy
JBH ŤHUUKY ŤUUUK
zápis
zápis
22
2024-06-08
15:00
3.C liga
Koráb
Prague United
Badford FC
zápis
zápis
22
2024-06-09
09:30
3.C liga
Pražačka
Steaua FC
Fk Zakarpattya
zápis
zápis
22
2024-06-09
14:00
3.C liga
Na dlouhém lánu
Peru FPF
PRASATA
zápis
zápis
22
2024-06-08
10:30
4.A liga
Děkanka
Czech Inn Hotels B
Atlético Bořislavka
zápis
zápis
22
2024-06-09
16:00
4.A liga
Plamínkové 1
AG United
MIAMI BOYS 305
zápis
zápis
22
2024-06-02
19:00
4.A liga
SK Čechie Smíchov
KFC Jež
FC GOLD GROUP
zápis
zápis
22
2024-06-09
11:30
3.B liga
ZŠ Angelovova
Motor2015
Les Bizerâns
zápis
zápis
Facebook
Spolupracujeme s: